Paslaugos

Paslaugos

 

UAB „Kaišiadorių butų ūkis” vykdo daugiabučių namų bendrosios nuosavybės objektų administratoriui priskirtą pagrindinį uždavinį – įgyvendina įstatymų, kitų teisės aktų nustatytus privalomuosius reikalavimus, susijusius su bendro naudojimo objektų, daugiabučiui namui priskirto žemės sklypo naudojimu ir priežiūra. Bendrovė taip pat vykdo daugiabučių namų techninę, šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemų priežiūrą, surenka ir apskaito kaupiamas lėšas remontui ir kitiems namo priežiūros privalomiesiems darbams vykdyti.

Pastatų ir statinių bendrųjų statybos ir remonto darbai, statinių specialieji statybos ir remonto darbai, pastatų ir išorės vandentiekio bei nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo, elektrotechnikos darbai iki 1000V įtampos.

Gatvių ir šaligatvių valymas, kiemų, žalių vejų ir želdinių priežiūra.

Visuomeninių ir privačių pastatų aplinkos apželdinimas ir tvarkymas. Alpinariumų, gėlynų, vejų, takelių įrengimas.

Visų tipų stogų dengimas-remontas. Visų apdailos darbų, vandentiekio, šildymo sistemos, nuotakyno, lauko drenažo, elektros instaliacijos darbų atlikimas. Šildymo sistemų paruošimas šildymo sezonui. Aplinkos tvarkymo, apželdinimo, medžių nupjovimo, genėjimo, kelmų rovimo, gyvatvorių karpymo, vejos pjovimo, šienavimo paslaugos. Savivarčio, autobokštelio, hidrodinaminės mašinos nuoma ir kt. paslaugos.

UAB „Kaišiadorių butų ūkis“ taip pat teikia pašto paslaugas. Kaišiadorių rajone. Pašto paslaugos teikiamos tiems užsakovams, su kuriais yra pasirašytos pašto paslaugų sutartys. Aktualią informaciją, susijusią su pašto paslaugų teikimu galima rasti paspaudus nuorodas:

Pašto paslaugų teikimo taisyklės.

Pašto paslaugų tarifai.

Alternatyvus ginčų nagrinėjimas.

Tel. nr. 8-698-70758, 8-346-51148, 8-656-01710
Paslaugų kainos
Įkainiai 2022-04-27 220525090607